مرگ خوبه اما برای همسایه

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

_نمیدونم ...ولی من همیشه رو حرف ادم هایی که سرشون به تنشون می ارزه یا حداقل تو اون مورد قبولشون دارم تامل میکنم.

_شاید به قول پریسا جون من خیلی ایده ال گراام.اخه همسری هم میگه من گاهی جوری حرف میزنم که انگار مگه چقدراز این واون بد دیدم .راس میگه ادم هایی که به تورم خوردن وباعث تجربه های گهربارشدن حتی به انگشت های دودست هم نمیرسن.اکثرا هم فامیل بودند تا دوست واشنا وغریبه.ولی توش دوست واشنا هم بوده.

_فعلا ارومم.یعنی دراصل از اول هم اروم بودم.مترصد یه فرصتم که به طرف حرفمو راجع به کارش درمورد نحوه دعوت مهمونیش بزنم.این ادم ها رو من سالی یکبارهم نمی بینم هاااا.واسه همون تو گلوم حناق نشه خوبه.

_این ادا واصول ها رو من حتی تو این شهر وادم هاش هم ندیدم.اونم برای سالی یه بار دعوتشون با اون سر ووضعشون دیگه بدتر!

یه وقت هس سالی چند دفه میری ومیای خب میگی عیبی نداره یه بار هم بدون فندق.ولی این اولین باره میرم خونه اشون رو حتی ببینم یه مقدارزیاد خنده  دار میاد این کارشون .

تازه عده خودشون هم شلوغه ونوه هم داره.میخام ببینم برای بچه های خودش هم اگه بچه دار شدن من دعوت کنم وبگم بدون نوه ها بیاد خوشش میاد یا نه ؟

_تازه قرار نیست من واونا یه مدل فکر کنیم شاید اون بند بچه هاش نباشه به من چه؟....ولی بارها تو این مدل افراد دیدم هم همون کاری رو که برات کردن روبراشون میکنی لب به اعتراض باز میکنن. انگار مرگ خوبه اما برای همسایه.

مشخصات

• منبع: http://ladyhome1.persianblog.ir/post/1072
  • کلمات کلیدی: خوبه ,سالی ,برای همسایه ,دوست واشنا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها